Bookmark and Share

 
מגוון אפשרויות הדפסה


בעלי עסק


השתתפו בהצלחה


מסגור מקצועי


 


 

מדיניות, פרטיות וחיסיון המשתמש

דף הבית >> תנאי שימוש >> מדיניות, פרטיות וחיסיון המשתמש
אנו ב- Mirel Art Gallery שמים דגש על שמירה על חיסיון לקוחותינו ומשתמשי האתר שלנו !

על מנת להבטיח בכל עת את שימור פרטיותכם, יישמנו מדיניות פרטיות חמורה ומדוקדקת באמצעותה נדע לוודא כי פרטיכם האישיים לא יופצו ו/או יימסרו לכל גורם שהוא ללא הסכמתכם המלאה. ברצוננו למנוע כל אי-הבנות בנוגע לאופי איסוף המידע והערוצים אותם הוא עובר משנמסר לנו, ולכן בפניכם פירוט מלא של הנ"ל:

כיצד ומתי אנו אוספים מידע אישי?

אנו אוספים מידע אישי אך ורק אם וכאשר אתם הגולשים ו/או לקוחותינו מספקים אותו עבורנו מרצונכם האישי. לדוגמא: במידה ורכשתם מאתנו מוצר, נאסוף את שמכם, כתובת למשלוח המוצר, מספר הטלפון ו/או הנייד שלכם, כתובת הדואר האלקטרוני ופרטי כרטיס האשראי שלכם. במידה ותרשמו לקבלת עלון מידע מקוון, נאסוף אך ורק את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם. היה ובחרתם לנצל מבצעים או הצעות מיוחדות המופיעות באתרנו, ייתכן ונצטרך לאסוף מכם פרטים נוספים לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם.

מה אנו עושים עם המידע שנאסף?

אנו מחויבים להגנה מלאה על פרטיותכם ונמנעים לחלוטין מהעברת כתובת הדואר האלקטרוני שלכם לכל גורם פרסומי שהוא ללא הסכמתכם המלאה. אנו משתמשים בפרטים המסופקים לנו על ידיכם אך ורק למטרות פנימיות כגון רישום ומעקב אחר מצב ההזמנה שלכם. ייתכן כי מעת לעת יישלחו אליכם עדכונים בנוגע למוצרים חדשים ו/או מבצעים והצעות מיוחדות שאנו סבורים כי יעניינו אתכם. היה ותחליטו לנצל אילו הן הצעות מיוחדות מאת שותפי השיווק שלנו, ייתכן כי נצטרך להעביר אליהם את פרטיכם האישיים.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם אחת או יותר חברות אשראי על מנת לאפשר את התשלום עבור הזמנותיכם. עם זאת, חשוב לציין כי חברות אלו אינן שומרות, משתפות ו/או מנצלות מידע זה עבור שימוש משני. המידע המסופק לנו על ידיכם שמש אך ורק למטרת אפשור הרכישה ויצירת קשר עמכם במידה וצצה בעיה כלשהי באפשורה.

ייתכן ונעביר את המידע אודות לקוחותינו במקרה של שינויים בסטטוס העסקי שלנו, כגון: במקרה של מיזוג החברה שלנו עם חברות אחרות, רכישתה של חברה אחרת את חברתנו או אחוזים ממנה, או במקרה של רכישתנו חברה אחרת. ייתכן כי נצטרך להעביר את המידע האישי המסופק לנו על ידיכם במקרה של דרישת החוק כי נעשה זאת, או תחת צו משפטי.

אפשרות הימנעות מקבלת מידע פרסומי

היה והחלטתם כי אינכם מעונינים בקבלת מידע שיווקי אודות מבצעים, הטבות, חידושים בקולקציית המוצרים וכו', דרך הדואר האלקטרוני שלכם, כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו את בקשתכם ל info@mirel.co.il  . אנא ציינו בגוף הבקשה את שמכם המלא, כתובת למשלוח דואר וכתובת הדואר האלקטרוני שלכם.

קישורים לאתרים אחרים

האתר שלנו מקושר לאתרים אחרים. אנא שימו לב כי איננו אחראים לנוהלי הפרטיות של אתרים אלו. אנו מעודדים את הגולשים שלנו להתוודע בהרחבה למדיניות הבטיחות של כל אתר ואתר האוסף פרטים אישיים מהגולשים ו/או הלקוחות שלו. הצהרת הפרטיות הנ"ל תקפה אך ורק למידע הנאסף על יד האתר "מירל".

כיצד אנו מגנים על פרטיכם האישיים?

כאשר אתם מציינים מידע כגון מספר כרטיס האשראי שלכם על גבי טפסי ההזמנה שלנו, אנו מקדדים מידע זה תוך שימוש ב-secure socket layer technology (SSL) . אנו מקפידים לעקוב אחרי נהלי הבטיחות המקובלים בתעשייה להגנה על כל מידע המסופק לנו על ידיכם מפני גישה ו/או הפצה בלתי חוקית. אך חשוב לציין כי לא קיים מנגנון העברת ו/או שימור מידע המוגנים ב-100 אחוז. לכן, בעוד אנו עושים את מרבית המאמצים להגן על המידע שנמסר לנו מפני כל גורם חיצוני לחברה, איננו יכולים להבטיח חיסיון מוחלט ואיננו נוטלים אחריות במקרה של חשיפת המידע בעקבות טעויות בהעברה ו/או פריצה של צד שלישי למנגנון הבטיחות שלנו.

הגנה על ביטחון ילדים

האתר, על מגוון המידע והשירותים המוצעים בו, מיועד עבור גולשים מגיל 18 ומעלה. לכן אנו נמענים מאיסוף מידע (באופן מודע) מילדים תחת גיל 18. בנוסף, היה והובא לידיעתנו כי מידע שכזה נאסף, נסיר אותו באופן מיידי ממאגר הנתונים שלנו.

עדכון פרטיכם האישיים במערכת

במידה וחלו שינויים כלשהם בפרטיכם האישיים בהם אתם מעונינים לעדכן אותנו, או ברצונכם להסיר מידע כלשהו שמסרתם לנו, כל שעליכם לעשות הוא לפנות למחלקת שירות הלקוחות שלנו לאי-מייל info@mirel.co.il .

שינויים במדיניות הבטיחות שלנו

במקרה של שינויים במדיניות הבטיחות שלנו, אנו נפרסם הצהרת חיסיון/בטיחות מעודכנת אשר תהיה תקפה מרגע פרסומה באתר. המדיניות החדשה תהיה תקפה עבור כל המשתמשים והלקוחות שלנו בעבר ובהווה.

לשאלות צרו קשר

לכל שאלה ו/או אי הבנה בנוגע למדיניות החיסיון/ בטיחות שלנו, אנו צרו עמנו קשר  דרך האתר או בטלפון 052-2248382
האתר מאובטח בסטנדרט אבטחה המחמיר ביותר בתקן SSL. פרטי כרטיס האשראי והמידע אינם נשמרים באתר. רכישה בטוחה !
 

לעזרה בכל שלב התקשרו 
 
03-554-1234

 052-2248382
מוקד הזמנות ושעות פעילות
ימים א'-ה' : 21:00 - 09:30
יום ו' וערבי חג : 14:00 - 09:00 
 שעה לאחר צאת השבת - 23:00 
כתבו לנו 24 שעות - מכאן 
כתובתנו: מירל גלריה לאומנות
 אצ"ל 53, ראשון לציון
 

ONE DESIGN CENTER

פרסם במירל
 | תנאי שימוש | חיסיון המשתמש קניה בטוחה | כתבו לנו  | מאמרים

קישורים נוספים  | תמונות | תמונות קנבס | הדפס על קנווס | מראות ממוסגרות | תמונות אומנים | מעצבים | ציירים | תמונות למשרד | ציירים מפורסמים | עיצוב הבית | ציורי ילדים | ציורי פרחים | ציורי נוף  מחירון הדפסות | מתנות
 


© כל הזכויות שמורות לאתר מירל - גלריה לאומנות ולעיצוב הבית המובילה בישראל. אין לעשות שימוש בכל התכנים המופיעים באתר מירל ללא אישור מפורט בכתב 
לייבסיטי - בניית אתרים